امروز سه شنبه 29 مرداد 1398

ساختمان پزشکان

زمان انتشار: بدون تاریخ  

چطور موهای قهوه ای پررنگ را کم رنگ کنیم

hair-colour

آیا از رنگ قهوه ای تیره موهای خود خسته شده اید و قصد دارید آنها را روشن تر کنید؟ اگر تاکنون  ، با رفتن به سالن های زیبایی و یا در خانه ، موها را دوباره  رنگ کرده و از رنگ های شیمیایی برای این منظور استفاده کرده اید، هنگام آن رسیده است که اینبار کمی دست نگه دارید و موها را برای هنگامی استبهتر داده و از عارضه های رنگ های شیمیایی  دور باشید!

در این مقاله، روشهایی را به شما پیشنهاد می کنیم که با استفاده از مواد طبیعی و کاملا بی زیان، موهای خود را روشن تر، براق  و زیبا کنید.این مطلب را از دست ندهید.

چای بابونه

غوطه ور ساختن موها در دم کرده بابونه، قهوه ای تیره موها را روشن تر خواهد کرد.بابونه، علاوه بر روشن تر ساختن رنگ موها، موجب درخشش و براقیت موها نیز می شود.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقداری بابونه را در آب بجوشانید و بعد اجازه دهید تا کاملا خنک شود و آنرا از روی صافی بگذرانید.

هم اکنون موها را به این دم کرده آغشته سازید و حداقل نیم ساعت صبر کنید.برای جلوگیری از چکه کردن آن، موها را با کلاه حمام بپوشانید.

نکته

می توانید چند برگ نعناع و نصف یک لیمو را هم به بابونه ای که در حال دم کشیدن است، اضافه نمایید.

لیمو

همانطور که در مقالات گذشته اشاره کردیم، لیمو یکی از ساده ترین راه حل ها برای روشن تر کردن و حتی های لایت موها محسوب می شود.

برش هایی را لیمو را آماده کرده و آب آنها را بگیرید.می توانید آن را با آب هم کمی رقیق کنید.این محلول را در یک بطری بریزید و آنرا روی موها اسپری کنید.نیم ساعت صبر کنید.

در ضمن می توانید این مدت را در هوای آزاد، البته در سایه و نه در مجاورت نور مستقیم خورشید، سپری نمایید تا لیمو کار خود را شروع کند.

بعد از این مدت ، موها را با آب سرد و نرم کننده ای شایسته موهای خود بشویید.

نکته

پوره گوجه فرنگی، جایگزینی خیلی زیاد عالی و تاثیرگذار برای لیمو به شمار می آید.

روغن بچه

مقداری روغن بچه را در کف دست بریزید و تارهای مو را با آن ماساژ دهید.این روش، یکی از روشهای خیلی زیاد ساده برای روشن تر کردن موها محسوب می شود.فقط کافی است که موها را با روغن بچه ماساژ داده و در مجاورت نور خورشید قرار بگیرید.

فراموش نکنید بعد از استفاده از روغن بچه، موها را با شامپویی قوی و نرم کننده شایسته بشویید.

استفاده مداوم از روغن بچه و شستن موها با شامپویی قوی، در روشن تر شدن موها خیلی زیاد تاثیرگذار خواهد بود.

منبع : www.mahsho.com

اندروید lg مولفیکس