امروز دوشنبه 20 آبان 1398

ساختمان پزشکان

زمان انتشار: بدون تاریخ  

رازهای حفظ تازگی میکاپ در فصل تابستان

در این بخش که با عنوان رازهای حفظ تازگی میکاپ در فصل تابستان، در مجله پزشکی هانیما منتشر شده است به شما رازها، نکته های و پیشنهاد هایی می کنیم که در فصل تابستان میکاپی زیبا داشته باشید.

 

رازهای حفظ تازگی و زیبایی میکاپ در فصل تابستان

 

شش راز و پیشنهاد طلایی برای حفظ زیبایی آرابش شما در فصل تابستان  

 

 

1 – در صورت امکان کرم پودر نزنید و به جای آن از یک مرطوب کننده رنگی استفاده کنید. اگر کرم پودر لازم است، فقط در مرکز صورت استفاده کنید.

2 – تلاش کنید در ماه های تابستان از یک کرم پودر بدون چربی oil – freeاستفاده کنید و یا کرم پودر روزانه خود را با یک مرطوب کننده بدون روغن رقیق کنید. این پوشش در هوای گرم بهتر عمل می نماید. 3 - از پودرهای پوشاننده به جای پنکیک ، روی فونداسیون استفاده کنید . رژگونه پر رنگ نزنید. 4 – عرق و چربی جمع شده روی صورت را با کاغذهای خشک کن مخصوص صورت پاک کنید . می توانید از یک دستمال تمیز هم استفاده کنید ، آن را به آرامی روی صورت قرار دهید 5 - به هم ریخبرچسبی میکاپ زیر چشم و جمع شدن پودر را با یک پنبه پاک کنید. در برابر وسوسه تجدید کانسیلر مقاومت کنید مگر اینکه احساس کنید واقعا ضروری است. 6 – فقط پودر های پوشاننده باز را مجددا تکرار کنید . پودر فشرده یا پنکیک در برخورد با رطوبت ماسیده می شود.
اندروید lg مولفیکس