امروز یکشنبه 31 شهريور 1398

ساختمان پزشکان

زمان انتشار: بدون تاریخ  

آیـا چای سفیـد واقعا لاغر کننده است

white-tea

چای سفید  را  خیلی زیادی از تولید کنندگان مکمل به عنوان یک چربی سوز برای توانایی این گیاه  برای سرعت بخشیدن به سوخت و ساز بدن بمی فروشند. علاوه بر ویژگی های سوزاندن چربی آن، چای سفید  برای جلوگیری از سرطان کمک می نماید.

پژوهش آشکار ارائه شده توسط مرکز ملی اطلاعات بیوفناوری کمک می نماید تا برای حمایت از اعتقاد خیلی زیادی از پزشکان که چای سفید کمک می نماید تا برای حفظ رادیکال های آزاد سرطانی از صدمه رساندن به بدن انسان است.

تعیین مرحله های شما نیاز به برای رسیدن به اهداف تناسب اندام خود را. با استفاده از تناسب اندام رایگان کارت گفته در حال حاضر!

بااینکه بیشتر مردم با خاصیت مصرف چای سبز و سیاه آشنا هستند چای سفید در این میان چندان شناخته‌ شده نمی باشد و اگرچه همه این‌ها از یک گیاه حاصل‌شده‌اند تفاوت‌هایشان در نحوه برداشت دست آورد و چگونگی به عمل آمدنشان نهفته است.

چای سفید که از دو مورد بقیه ی کمتر فرآوری می‌شود حاوی خاصیت‌های فوق‌العاده‌ای است که به خاصیت این چای در کم کردن وزن پرداخته ایم.

جلوگیری از تشکیل سلول‌های چربی:

پژوهشات نشان داده است که مواد تشکیل‌دهنده فعال در چای سفید می‌تواند با تشکیل سلول‌های چربی جدید به نام آدیپوسیت مقابله کند. جلوگیری از به وجود آمدن این سلول‌ها منجر به کم کردن وزن نیز می‌شود.

به حرکت درآوردن چربی:

چای سفید همچنین از توانایی به حرکت درآوردن چربی از سلول‌های چربی برخوردار است و به بدن در پاک کردن خودش از چربی کمک می‌کند. دانشمندان از این خاصیت چای سفید به «اثر ضد اضافه وزن» یاد می‌کنند که می‌تواند ابزاری قدرتمند در کم کردن وزن شما باشد.

تقویت لیپولیسیس:

لیپولیسیس نام فرایندی است که در طی آن بدن چربی سوزی می‌کند. چای سفید این جریان را تحریک می‌کند؛ به این معنی که بدن شما چربی را مؤثرتر می‌سوزاند و شما آسان‌تر وزن کم می‌کنید.

در برداشتن کافئین:

چای سفید هم مانند چای سیاه و سبز حاوی کافئین است که بالا برنده سوخت و ساز است و به بدنتان کمک می‌کند تا کالری را بهتر هضم کرده و به عمل آورید که همه این‌ها در کم کردن وزن مؤثر است.

افزودن سوخت و ساز:

اگر سوخت و ساز بدنتان کند است رژیم غذایی و ورزش به تنهایی کمک خیلیی نمی‌کند. اما آنتی اکسیدان‌های موجود در چای سفید موجب افزودن سوخت‌وساز می‌شود، سوختن چربی‌ها را آسان‌تر می‌کند و به کم کردن وزن کمک می‌کند.

محدود کردن جذب چربی:

چای سفید نه تنها به سوختن چربی‌هایی که از پیش در بدنتان انباشته شده کمک می‌کند بلکه جذب یا ذخیره چربی را که از طریق غذا به بدنتان وارد می‌شود محدود می‌کند. این خاصیت تأثیر شفرمود انگیزی در هنگام رژیم شما دارد.

مزه خوب:

خیلی زیادی از مکمل‌های غذایی مزه چندان خوبی ندارند اما چای سفید طعمی لذت بخش و سبک دارد و این مساله آن را به مصرفی تبدیل کرده که می‌توانید در یک روز چند لیوان از آن را برای کم کردن وزن بنوشید.

منبع : www.onlinesalamat.com

اندروید lg مولفیکس