امروز شنبه 10 خرداد 1399

ساختمان پزشکان

زمان انتشار: بدون تاریخ  

تصاویری از توت سفید و خاصیت آن

toot21

امروز در سایت هانیما قصد داریم تا شما را با توت سفید بیشتر آشنا کنیم به همین منظور تصاویری از توت سفید و اطلاعاتی در رابطه با خاصیت توت سفید برای شما عزیزان آماده کرده ایم

71zBKbiBPTL._SL1500_ 800px-Morus_tree 18216 114834_465 toot toot2 url

توت از تیره گزنه‌ها (Morus alba) است که شامل ده تا شانزده گونه می‌باشد. شاه‌توت یکی از انواع این درخت است. توت سیاه با وجود اینکه کاملاً مشابه شاه توت است، بر خلاف آن میوه اش شیرین و تا حدی لزج است. توت سفید در چین مرکزی و شرقی بصورت اهل ناحیه وجود دارد. این درخت قرنها پیش به اروپا برده شد، در آمریکا به‌عنوان منبع غذائی برای کرم ابریشم در اوائل زمان استقلال این کشور این درخت مورد استفاده قرار گرفت. البته نوعی از توت که به آن «توت قرمز» فرموده می‌شود در آمریکا بصورت اهل ناحیه وجود داشته که از ایالت ماساچوست تا ایالت کانزاس دیده می‌شود.

توت سیاه نیز که در آسیای غربی وجود داشته پیش از زمان رومی‌ها به اروپا برده شده است.

یک درخت قدیمی و یا تاریخی در اکثر کشورهای جهان که معمولاً در هر کشوری دارای قدمت بیش تر از دویست، سیصد سال است. دارای پوست زرد نارنجی بوده که از مشخصه‌های سرگرم کننده آن در زمستان است (بیشتر در مورد درختان نهال و جوان). درختی است مقاوم و کم نیاز که در اکثر مناطق و آب و هوا رشد می‌نماید و حتی می‌تواند به ارتفاع ۲۵ متر نیز برسد. بعضی از درختان توت فقط گلهای نر تولید نموده و بنابراین میوه نمی‌آورند. این نوع درختان به عنوان یک درخت زینتی سایه‌دار خیلی زیاد شایسته هستند.

 

خاصیت توت سفید

توت سفید سرشار از املاح معدنی، تانن، مواد چربی و ویتامین‌های D و C می‌باشد. جوشانده‌ً پوست خشک شاخه‌های جوان و تازه درخت توت برای لینت مزاج سودمند است.

شیرینی توت از جنس قند یعنی گلوکز و فراکتوز و نظایر آن نمی باشد بلکه شیرینی توت از سوربیتول آن می‌باشد.

اندروید lg مولفیکس